Raspored sati od ponedjeljka, 14. rujna 2020. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Tomić, 13. 9. 2020. 16:18

U prilogu se nalazi datoteka s rasporedom sati. Istu datoteku možete pronaći i u bloku Raspored sati s desne strane ove stranice.

Raspored zvona i odmora za sljedeći tjedan Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Tomić, 11. 9. 2020. 11:03

U prilogu se nalazi datoteka s rasporedom odmora u tjednu od 14. do 18. rujna.

Poruka školske psihologinje

Autor: Josipa Hardi, 7. 9. 2020. 13:48

Dragi učenici,

Nakon duge pauze, dobro došli natrag u školu. Vjerujem da vam je svima nedostajao odlazak u školu, druženje s prijateljima i općenito nastava uživo. Iako je boravak u školi organiziran na način na koji nismo naviknuli, vjerujem da je svima drago što smo ponovno na okupu i da ćemo se zajedničkim snagama truditi da ovu školsku godinu u cijelosti provedemo u školi, a ne kod kuće.

Upute za početak nove nastavne godine Vijest ima dokument u privitku

Autor: Zlatko Mrkić, 3. 9. 2020. 16:07

Dobrodošli i želim vam zdravu i uspješnu novu nastavnu godinu. U priloguu su preporuke kojih se trebate pridržavati, kako bi zaštitili sebe i druge. Pozorno ih proučite.

Ostanite odgovorni.

Obavijest o početku nastave u novoj školskoj godini Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Tomić, 3. 9. 2020. 14:06

Nastava započinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020. prema sljedećem rasporedu:

• učenici prvih i trećih razreda u 8:00
  • učenici drugih i četvrtih razreda u 14:00 sati

U prilogu se nalazi raspored sati za ponedjeljak.

Sretno svima :)

Popis učenika prvih razreda Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Tomić, 3. 9. 2020. 14:04

U prilogu se nalazi datoteka s popisom učenika prvih razreda u školskoj godini 2020./21.

Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s COVID-19

Autor: Vesna Tomić, 1. 9. 2020. 10:51

Poštovani roditelji i učenici,

nastava u Gimnaziji će se odvijati po modelu A prema preporukama iz dokumenta Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanim s COVID-19  u pedagoškoj/školskoj godini 2020./21..pdf (Ministarstvo znanosti i obrazovanja, 29.8.2020.)   i uz pridržavanje svih epidemioloških mjera što ih je odredio HZJZ.

Detalje oko organizacije nastave dobit ćete u četvrtak, 3. rujna 2020.

Hvala.

PREPORUKA VEZANO UZ IZRAZITO VULNERABILNE (OSJETLJIVE) OSOBE

Autor: Vesna Tomić, 28. 8. 2020. 15:57

U skladu s Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021.(dostupno na poveznici: https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute_vrtici_i_skole_24_08_2020_HZJZ-1.pdf.),

„za svaku izrazito vulnerabilnu osobu (djelatnik i dijete/učenik) ili osobu koja dijeli kućanstvo s izrazito vulnerabilnom osobom, potrebno je pojedinačno razmotriti situaciju uzimajući u obzir aktualnu epidemiološku situaciju.

Odluku o tome donosi liječnik primarne zdravstvene zaštite kao i o eventualnim drugim posebnim mjerama zaštite poput nošenja maske i sl. (pedijatar, liječnik obiteljske medicine, te za učenike kod izostanaka duljih od mjesec dana liječnik školske medicine).

U kućanstvu u odnosu na vulnerabilnog člana preporučuje se izbjegavati bliski kontakt, nositi masku kada je primjereno i provoditi druge preventivne mjere. Popis izrazito vulnerabilnih skupina bolesti i zdravstvenih stanja i uvjeti za njihov boravak u školi sukladan je pravilima liječničke struke.“

Obavijest za učenike prvih razreda

Autor: Vesna Tomić, 28. 8. 2020. 15:55

Mole se učenici prvih razreda da ne nabavljaju udžbenik za engleski jezik - drugi strani jezik.

Popis udžbenika za učenike drugih i trećih razreda Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Tomić, 8. 7. 2020. 09:47

U prilogu se nalazi popis udžbenika za učenike drugih i trećih razreda.

Virtualna izložba fotografija

Autor: Spomenka Hardi, 8. 7. 2020. 09:13

Naše maturantice Marija Sabljo i Ivna Agatić iz 4. b razreda i Lana Galović iz 4. c razreda se u slobodno vrijeme rado bave fotografijom. Upravo zato sam im predložila da tijekom ove školske godine fotografiraju valne pojave u prirodi. Plan je bio napraviti izložbu za Dan škole. Kako smo se iz realne učionice prebacili u virtualnu, djevojke su u svojim virtualnim učionicama pokazale svoje fotografije, uz detaljno fizikalno objašnjenje svih pojava koje su uočile na fotografijama. No, kako djevojke odlaze iz naše škole, a fotografije su zaista izvrsne, ja sam odlučila napraviti virtualnu izložbu.

Uživajte! https://www.emaze.com/@AOWLRTZLL/svjetlost

Spomenka Hardi, prof.

Odluka o korištenju ostalih nastavnih materijala Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Tomić, 7. 7. 2020. 11:56

U prilogu se nalazi Odluka o korištenju zbirke zadataka za predmet fiziku u trećem razredu.

Uručene DSD II (B2/C1) diplome našim maturantima

Autor: Silvija Profusek, 19. 6. 2020. 19:40

Ponosni smo na naše učenike četvrtih razreda Moniku Peer, Agatu Radman, Martinu Kedačić, Martinu Slobođanac (4.d), Filipa Ćaletu (4.c) i Mariju Sabljo (4.b), koji su u sklopu fakultativne nastave za Njemačku jezičnu diplomu uspješno položili DSD II ispit s velikim C1 stupnjem znanja njemačkog jezika. Zasluženo dobivena diploma rezultat je njihovog rada i truda te dolaska na fakultativnu nastavu. Zahvaljujemo i svim našim nastavnicama njemačkog jezika zbog kojih godinama ostvarujemo najbolje rezultate na ovom u svijetu priznatom jezičnom ispitu!

Preporuke odgojno-obrazovnim ustanovama vezano uz provedbu organiziranih putovanja Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vesna Tomić, 9. 4. 2020. 15:46

U privtku su dokumenti s preporukama odgojno-obrazovnim ustanovama vezano uz provedbu organiziranih putovanja, kao i dopis Ministarstva turizma Republike Hrvatske.