Gimnazijalci uvjerljivi

Autor: Miro Šola, 17. 12. 2007.

Uvjerljivim igrama i djevojke i mladići Gimnaziji izborili su odlazak na županijsko natjecanje u košarci.

MEĐUŠKOLSKO PRVENSTVO U KOŠARCI

Gimnazijalci uvjerljivi

Subota, 15. prosinca 2007. godine, bila je dan košarke. Naime, u školskoj dvorani održano je međuškolsko prvenstvo u košarci. Kao i do sada, djevojke gimnazije i strukovne škole odlučivale su u međusobnom okršaju o sudioniku županijske smotre. nakon dominantne igre. gimnazijalke su uvjerljivo slavile rezultatom 36:16. Kod gimnazijalke najraspoloženija Ema Šetka sa 11 koševa, a u strukovnoj školi Matea Sopta s 9 koševa

U muškoj konkurenciji nastupile su sve tri đakovačke srednje škole. U prvom meču bez većih poteškoća gimnazijalci su pobijedili «obrtnike» i time nastavili dugogodišnju dominaciju. Drugi susret ponudio je susret strukovnjaka i obrtnika. Kompletna momčad strukovne škole lagano je pobijedila i time stekla mogućnost igranja za prolaz na županijsku smotru.

Utakmica odluke protekla je u potpunoj dominaciji gimnazijalaca koji su atraktivnim akcijama dizali publiku na noge i pokazali da znaju igrati lijepu i atraktivnu košarku. Među gimnazijalcima najviše je pokazao Vjekoslav Vargić ubacivši 16 koševa, a solidnu partiju pružio je trolist Bučević, Mesarek i Matej Češkić.

Suci: Lončarević, Koren, Išasegi i Dumančić solidno su obavili svoj zadatak.

DJEVOJKE

GIMNAZIJA – STRUKOVNA ŠKOLA 36:16

GIMNAZIJA: Josipa Raič, Petra Vagner 4, Marija Šarić 2, Ema Šetka 11, Josipa Molnar 4, Ivona Zovko 2, Marina Knez 4, Mia Budić 6, Filipina Karlović 2. Trener: Jozo Drljepan, prof.

STRUKOVNA: Sanja Kolar, Kristina Barišić 4, Iva Ivančić, Ivona Dragičević 3, Matea Sopta 9. Trener: Mirko Vidaković, prof.

MLADIĆI

GIMNAZIJA – OBRTNIČKA ŠKOLA 51:20

GIMNAZIJA: Matej Češkić 6, Vjekoslav Vargić 7, Tomislav Bučević 8, Ivan Mesarek 8, Marko Skočibušić, Dino Išasegi 5, Petar Koren 9, Damjan Pažin, Miron Češkić 5, Toni Mikešić, Dino Prskalo 2. Trener: Jozo Drljepan, prof.

OBRTNIČKA: Dino Bačvardi 1, Zvonimir Mitar, Branimir Omazić, Antonio Kaniški 3, Mihael Tomić, Adis Čorhodžić 10, Krešimir Kapular 4. Trener: Luka Duvnjak, prof.

STRUKOVNA – OBRTNIČKA 57:34

STRUKOVNA: Miličević 5, Vargić, Kelava 7, Iletić, Katpein, Lukić 10, Barišić 5, Klaić, Denić 4, Tokić 16, Kuprešak. Trener: Mirko Vidaković, prof.

OBRTNIČKA: Bošković, Mitar 3, Omazić 4, Kaniški 13, Tomić 4, Čorhodžić 4, Kapular 4. Trener: Luka Duvnjak, prof.

GIMNAZIJA – STRUKOVNA 48:35

GIMNAZIJA: Matej Češkić 7, Vjekoslav Vargić 16, Tomislav Bučević 7, Ivan Mesarek 5, Marko Skočibušić, Dino Išasegi, Petar Koren, Damjan Pažin 2, Miron Češkić 10, Toni Mikešić, 2 Dino Prskalo. Trener: Jozo Drljepan, prof.

STRUKOVNA. Miličević 6, Vargić , Kelava 3, Iletić 4, Bačvardi, Kaptewin, Lukić, Barišić 8, Klaić, Denić 11, Tomić 4, Kuprešak. Trener: Mirko Vidaković, prof.

TABLICA

1. GIMNAZIJA          2          2          0          99:54   4

2. STRUKOVNA       2          1          1          92:82   3

3. OBRTNIČKA        2          0          2          54:109 2

Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
18.07.2014. 16:14
Novi ljetni dvobroj PC Chipa dostupan u e-Knjižnici
Novi ljetni dvobroj magazina PC Chip dostupan je u CARNetovoj e-Knjižnici . U novom broju tako možete pronaći nekoliko osvježavajućih ljetnih tema. Između ostalog pročitajte koji su najbolji 8-inčni tableti i što je novo u svijetu popularne foto-video opreme. Također pogledajte i detaljan pregled Ultra HD tehnologije kao i test najnovijeg Samsungovog 4k televizora.

15.07.2014. 12:19
Održan "Stručni skup Edukacija edukatora" 2014./15.
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet organizirala je “Stručni skup ICT Edu edukatora” u sklopu planiranih aktivnosti ICT Edu projekta. Skup je održan na dvije lokacije u dva dana, a sudjelovalo je više od 40 edukatora. Prvi dan je održan u OŠ Vrbani u Zagrebu za edukatore iz regija Dalmacije, Slavonije te dio Zagreba, a drugi dan u Geodetsko tehničkoj školi u Zagrebu za regije Podravina, Primorje i drugi dio Zagreba.

14.07.2014. 14:42
Više od 150 učitelja i nastavnika sudjelovalo na ISE edukacijama
Tijekom lipnja i srpnja, CARNetov Inspiring Science Education (ISE) tim za sve zainteresirane nastavnike i učitelje pripremio je brojne edukacije diljem Hrvatske. Edukacije su obuhvatile više od 150 nastavnika i učitelja koji su se upoznali s trendovima u obrazovanju, izradom scenarija učenja te brojnim korisnim web 2.0 alatima koje mogu upotrijebiti u nastavi i na taj način učiniti nastavu zanimljivijom učenicima te što bolje realizirati ishode učenja.