Gimnazijalci uvjerljivi

Autor: Miro Šola, 17. 12. 2007.

Uvjerljivim igrama i djevojke i mladići Gimnaziji izborili su odlazak na županijsko natjecanje u košarci.

MEĐUŠKOLSKO PRVENSTVO U KOŠARCI

Gimnazijalci uvjerljivi

Subota, 15. prosinca 2007. godine, bila je dan košarke. Naime, u školskoj dvorani održano je međuškolsko prvenstvo u košarci. Kao i do sada, djevojke gimnazije i strukovne škole odlučivale su u međusobnom okršaju o sudioniku županijske smotre. nakon dominantne igre. gimnazijalke su uvjerljivo slavile rezultatom 36:16. Kod gimnazijalke najraspoloženija Ema Šetka sa 11 koševa, a u strukovnoj školi Matea Sopta s 9 koševa

U muškoj konkurenciji nastupile su sve tri đakovačke srednje škole. U prvom meču bez većih poteškoća gimnazijalci su pobijedili «obrtnike» i time nastavili dugogodišnju dominaciju. Drugi susret ponudio je susret strukovnjaka i obrtnika. Kompletna momčad strukovne škole lagano je pobijedila i time stekla mogućnost igranja za prolaz na županijsku smotru.

Utakmica odluke protekla je u potpunoj dominaciji gimnazijalaca koji su atraktivnim akcijama dizali publiku na noge i pokazali da znaju igrati lijepu i atraktivnu košarku. Među gimnazijalcima najviše je pokazao Vjekoslav Vargić ubacivši 16 koševa, a solidnu partiju pružio je trolist Bučević, Mesarek i Matej Češkić.

Suci: Lončarević, Koren, Išasegi i Dumančić solidno su obavili svoj zadatak.

DJEVOJKE

GIMNAZIJA – STRUKOVNA ŠKOLA 36:16

GIMNAZIJA: Josipa Raič, Petra Vagner 4, Marija Šarić 2, Ema Šetka 11, Josipa Molnar 4, Ivona Zovko 2, Marina Knez 4, Mia Budić 6, Filipina Karlović 2. Trener: Jozo Drljepan, prof.

STRUKOVNA: Sanja Kolar, Kristina Barišić 4, Iva Ivančić, Ivona Dragičević 3, Matea Sopta 9. Trener: Mirko Vidaković, prof.

MLADIĆI

GIMNAZIJA – OBRTNIČKA ŠKOLA 51:20

GIMNAZIJA: Matej Češkić 6, Vjekoslav Vargić 7, Tomislav Bučević 8, Ivan Mesarek 8, Marko Skočibušić, Dino Išasegi 5, Petar Koren 9, Damjan Pažin, Miron Češkić 5, Toni Mikešić, Dino Prskalo 2. Trener: Jozo Drljepan, prof.

OBRTNIČKA: Dino Bačvardi 1, Zvonimir Mitar, Branimir Omazić, Antonio Kaniški 3, Mihael Tomić, Adis Čorhodžić 10, Krešimir Kapular 4. Trener: Luka Duvnjak, prof.

STRUKOVNA – OBRTNIČKA 57:34

STRUKOVNA: Miličević 5, Vargić, Kelava 7, Iletić, Katpein, Lukić 10, Barišić 5, Klaić, Denić 4, Tokić 16, Kuprešak. Trener: Mirko Vidaković, prof.

OBRTNIČKA: Bošković, Mitar 3, Omazić 4, Kaniški 13, Tomić 4, Čorhodžić 4, Kapular 4. Trener: Luka Duvnjak, prof.

GIMNAZIJA – STRUKOVNA 48:35

GIMNAZIJA: Matej Češkić 7, Vjekoslav Vargić 16, Tomislav Bučević 7, Ivan Mesarek 5, Marko Skočibušić, Dino Išasegi, Petar Koren, Damjan Pažin 2, Miron Češkić 10, Toni Mikešić, 2 Dino Prskalo. Trener: Jozo Drljepan, prof.

STRUKOVNA. Miličević 6, Vargić , Kelava 3, Iletić 4, Bačvardi, Kaptewin, Lukić, Barišić 8, Klaić, Denić 11, Tomić 4, Kuprešak. Trener: Mirko Vidaković, prof.

TABLICA

1. GIMNAZIJA          2          2          0          99:54   4

2. STRUKOVNA       2          1          1          92:82   3

3. OBRTNIČKA        2          0          2          54:109 2

e-Dnevnik za učenike
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
16.09.2014. 14:41
CARNet prenosi simpozij “Anatomija otoka“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet osigurava prijenos uživo pod nazivom "Anatomija otoka - Budućnost sela i autohtonih poljoprivrednih kultura na otocima". Simpozij se održava u gradu Visu na otoku Visu od 17. - 20. rujna 2014. godine te će na njemu sudjelovati eminentni stručnjaci raznih područja.

16.09.2014. 13:36
Postanite e-učitelj na novoj CARNetovoj radionici
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu Inspiring Science Education projekta organizira novu radionicu namijenjenu učiteljima i nastavnicima koji žele osuvremeniti svoju nastavu koriĹĄtenjem tehnologije i postojećih besplatnih servisa i alata dostupnih na Internetu.

15.09.2014. 14:41
Obnovljena osnovna škola u Gunji otvorila vrata Učionice budućnosti
Projektu Učionica budućnosti u Hrvatskoj se, nakon Osnovne ĹĄkole KameĹĄnica u Otoku, IX. gimnazije u Zagrebu, Gimnazija Frana Galovića iz Koprivnice i II. osnovne ĹĄkole u Bjelovaru, pridružuje Osnovna ĹĄkola Antuna i Stjepana Radića u Gunji.