O projektu

Autor: Vesna Tomić, 28. 7. 2021. 13:22

Projekt Back to the Roots-Back to the Future se provodi od listopada  2019. do kolovoza 2021. Partneri u projektu su: Grčka, zemlja koordinator, Turska, Italija, Španjolska, Rumunjska i Hrvatska.U projektu će sudjelovati oko 100 učenika i 65 profesora.

Cilj projekta je  upoznavanje kulturnog i povijesnog nasljeđa Europe, povećanje svijesti o europskim vrijednostima, upoznavanje i primjena znanja o poduzetništvu, pronalaženje poslova u kulturi, poboljšanje vještine govora na stranom jeziku i upotrebe digitalnih alata.

Erasmus +, Project in Turkey – Back to the Roots, Back to the Future

Autor: Vesna Tomić, 29. 7. 2021. 12:32

In the morning on the 8th February we started our journey to Turkey. Although, we had to wake up very early, the ride to Belgrade from Djakovo was exceptionally nice. First, we flew from Belgrade to Istanbul and then from Istanbul to Konya. In the bus that we were riding on to Karaman, our destination, we met the Romanian team. In Karaman, our hosts waited for us and they took us to their homes where we met their parents and siblings. The host families were very nice and welcoming they made us feel like we are at home.

Prvi susret partnera, Kavala, 25.-29.11.2019.

Autor: Vesna Tomić, 28. 7. 2021. 17:06

Prvi susret partnera u projektu pod nazivom Back to the Roots-Back to the Future održan je u školi koordinatora projekta u Kavali. Susretu su nazočili partneri iz Rumunjske, Španjolske, Italije,Turske i Hrvatske. Našu školu predstavljali su profesori Vesna Tomić, Dubravko Aladić i Dragana Matković. Obzirom da je to bio prvi susret učenici nisu sudjelovali.

Izabran logo projekta, krećemo s društvenim mrežama

Autor: Vesna Tomić, 28. 7. 2021. 13:14

Nakon odabira loga, otvorena je i službena Facebook stranica projekta. Potražite nas na poveznici www.facebook.com/Back-to-the-roots-back-to-the-future-107975847249764/