> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
29.04.2015. 09:55
eLektire - novi izgled i novi sadržaji
CARNetov obrazovni portal eLektire, pet godina nakon pokretanja dobiva novi i moderniji izgled. Od sada su funkcionalnosti eLektira još više prilagođene korisnicima s posebnim potrebama, a usluga je i tehnički znatno unaprijeđena.

28.04.2015. 12:36
Produljen rok za prijavu na natječaj "Život u 2040"
Tvrtka Perpetuum Mobile, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet i Visoko učilište Algebra obavještavaju sve učenike srednjih škola da je rok za prijavu na natječaj “Život u 2040.” produljen do 10. svibnja te ih pozivaju da se prijave svojim “Putopisom iz budućnosti”.

28.04.2015. 10:39
Nacrt prijedloga Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti (NSKS)
Nacionalni CERT, odjel Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet, sudjelovao je u procesu izrade Nacrta prijedloga Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti za koji Ured Vijeća za nacionalnu sigurnost provodi postupak savjetovanja sa zainteresiranom javnošću od 27. travnja do 27. svibnja 2015. godine.