> Kontakti
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
18.07.2014. 16:14
Novi ljetni dvobroj PC Chipa dostupan u e-Knjižnici
Novi ljetni dvobroj magazina PC Chip dostupan je u CARNetovoj e-Knjižnici . U novom broju tako možete pronaći nekoliko osvježavajućih ljetnih tema. Između ostalog pročitajte koji su najbolji 8-inčni tableti i ĹĄto je novo u svijetu popularne foto-video opreme. Također pogledajte i detaljan pregled Ultra HD tehnologije kao i test najnovijeg Samsungovog 4k televizora.

15.07.2014. 12:19
Održan "Stručni skup Edukacija edukatora" 2014./15.
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet organizirala je “Stručni skup ICT Edu edukatora” u sklopu planiranih aktivnosti ICT Edu projekta. Skup je održan na dvije lokacije u dva dana, a sudjelovalo je viĹĄe od 40 edukatora. Prvi dan je održan u OĹ  Vrbani u Zagrebu za edukatore iz regija Dalmacije, Slavonije te dio Zagreba, a drugi dan u Geodetsko tehničkoj ĹĄkoli u Zagrebu za regije Podravina, Primorje i drugi dio Zagreba.

14.07.2014. 14:42
Više od 150 učitelja i nastavnika sudjelovalo na ISE edukacijama
Tijekom lipnja i srpnja, CARNetov Inspiring Science Education (ISE) tim za sve zainteresirane nastavnike i učitelje pripremio je brojne edukacije diljem Hrvatske. Edukacije su obuhvatile viĹĄe od 150 nastavnika i učitelja koji su se upoznali s trendovima u obrazovanju, izradom scenarija učenja te brojnim korisnim web 2.0 alatima koje mogu upotrijebiti u nastavi i na taj način učiniti nastavu zanimljivijom učenicima te ĹĄto bolje realizirati ishode učenja.