> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
21.10.2014. 11:18
Arnesov besplatni masovni online tečaj (MOOC) o sigurnom korištenju Interneta i suvremenih tehnologija
Slovenska akademska istraživačka mreža - Arnes organizira besplatni online tečaj namijenjen svima koji žele naučiti više o sigurnom korištenju Interneta i suvremenih informacijskih tehnologija.

21.10.2014. 07:41
Sastanak regionalnih registara nacionalnih domena i Nacionalnih CERTova
U srijedu 15. listopada 2014. godine održan je sastanak regionalnih registara nacionalnih domena i Nacionalnih CERTova.

20.10.2014. 14:28
Započelo ocjenjivanje obrazovnih online interaktivnih igara
Prijave na CARNetovo natjecanje Webfestival 2014 završile su, a započeo je najnapetiji dio natjecanja kada Ocjenjivački sud preuzima glavnu ulogu i svojim ocjenama, u skladu s kriterijima ocjenjivanja, odlučuje o pobjedniku natjecanja.