> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
27.03.2015. 08:06
Činjenice o provedbi i rezultatima projekta ICT Curricula
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet organizirala je 25. ožujka konferenciju za medije povodom niza netočnih napisa u hrvatskim medijima o provedbi EU projekta u okviru natječaja dodjele bespovratnih sredstava "Daljnji razvoj i provedba Hrvatskoga kvalifikacijskog okvira" IPA IV komponenta - Razvoj ljudskih potencijala, pod nazivom „Development of ICT curricula, qualifications and program elements in primary education - Razvoj elemenata kvalifikacija, programa i kurikula u dijelu računalne kompetencije u osnovnoškolskom obrazovanju“ (skraćeno: ICT Curricula).

26.03.2015. 15:13
CARNet uživo prenosi ISE predavanje i spajanje s fizičarima u CERN-u
U sklopu XII. Hrvatskog simpozija o nastavi fizike ˝Povezivanje nastave fizike i istraživanja˝ koji će se održati u Zadru od 30. ožujka do 1. travnja 2015. godine, CARNet će u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje održati predavanje „Popularizacija znanosti i prirodoslovnih predmeta ISE projektom“, na koje će se nadovezati predstavljanje Hrvatskog nacionalnog programa za nastavnike u CERN-u te izravno video javljanje hrvatskih nastavnika fizike i fizičara iz CERN-a.

25.03.2015. 07:12
STO 2015 – Otvorene prijave na radionice, prezentacije i demonstracije
Podsjećamo sve zainteresirane da ih na 2. studentskom danu Suvremene tehnologije u obrazovanju – STO 2015 u Splitu, očekuje bogat program koji, između ostalog, obiluje radionicama, prezentacijama i demonstracijama na koje se potrebno prethodno prijaviti.