> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
20.11.2014. 08:20
Drugi dan CARNetove korisničke konferencije - CUC 2014
Drugi dan CARNetove korisničke konferencije CUC počinje EU arenom na kojoj će se u kratkom formatu prezentirati europski projekti iz područja tehnologije u obrazovanju, s ciljem povezivanja različitih europskih projekata i inicijativa te iskorištavanjem projektnih rezultata izvan granica samih projekata. U sklopu arene predstavit će se i projekt e-škole.

20.11.2014. 07:05
Finale natjecanja Napravi pravi POTEZ
19. studenog 2014. na CARNetovoj korisničkoj konferenciji CUC 2014 u Hotelu Antunović održano je finale natjecanja Napravi pravi POTEZ! (Populariziraj Tehnologijom Znanost). Stručni žiri je odabrao, u opakoj konkurenciji, tri najbolja rada. Pobjednik POTEZa je nastavnik Nedeljko Begović iz gimnazije Matija Antun Reljković iz Vinkovaca sa temom „Gibanje kuglice niz kosinu i pad sa stola“.

18.11.2014. 12:54
Počinje CUC 2014
Danas, 19. studenoga 2014. godine u Hotelu Antunović u Zagrebu počinje 16. CARNetova korisnička konferencija CUC 2014. Pod naslovom “Povežite se, polijećemo”, program donosi tri pozvana predavanja, 26 radionica, više od 40 recenziranih radova, dva okrugla stola, četiri BoF-a i debatu o tehnologiji u nastavi te više popratnih demonstracija i predstavljanja CARNeta i njegovih partnera.