> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
26.02.2015. 13:41
Upisi u treću grupu CARNet Moodle MOOC-a
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane na prijavu i sudjelovanje u trećem CARNetovom masovnom online tečaju - CARNet Moodle MOOC-u. Cilj tečaja je educirati i motivirati polaznike da samostalno osmisle i izrade vlastiti online tečaj u Moodle-u.

26.02.2015. 11:05
Međupredmetni IKT kurikul za osnovnu školu i digitalni nastavni materijali postali dostupni obrazovnoj zajednici
Međupredmetni IKT kurikul i prateći digitalni nastavni materijali nastali kao rezultat projekta „Razvoj elemenata kvalifikacija, programa i kurikula u dijelu računalne kompetencije u osnovnoškolskom obrazovanju – ICT Curricula “, koji obuhvaćaju hrvatski jezik, matematiku, fiziku, kemiju, biologiju, engleski jezik, povijest i geografiju od 5. do 8. razreda, postali su dostupni obrazovnoj zajednici.

23.02.2015. 10:54
Prva godina projekta AMORES
Projekt AMORES traje već godinu dana. Prva je godina protekla vrlo dinamično, a sve su aktivnosti bile podređene glavnome cilju – poticanju ljubavi djece prema čitanju kroz digitalnu kreativnost i suradnju.