> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Priručnici

Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
18.08.2015. 00:35
GÉANT imenovao Stevea Cottera novim izvršnim direktorom
GÉANT organizacija, vodeća europska organizacija i projekt na području e-infrastrukture, imenovala je za novog izvršnog direktora Stevea Cottlera s misijom završetka reorganizacije organizacije te kao odgovorom na izazove u brzo promjenjivom globalnom znanstvenom okruženju.

11.08.2015. 13:08
Windows 10 operativni sustav dostupan školama za preuzimanje
Najnovija verzija Windows operativnog sustava – Windows 10 dostupna je školama za preuzimanje na adresi http://msdc.skole.hr , središnjem mjestu za preuzimanje Microsoftovog softvera za osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj.

10.08.2015. 14:42
Odabran pobjednik AMORES međunarodnog natjecanja e-artefakata
Ukupan broj prijavljenih radova bio je veći od šezdeset, dok je njih tridesetak zadovoljilo uvjete definirane propozicijama natjecanja. Svaki rad ocijenila su dva člana žirija sukladno kriterijima natjecanja. Pet članova žirija imalo je izuzetno težak posao pri odabiru najboljih radova.