> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
16.09.2014. 14:41
CARNet prenosi simpozij “Anatomija otoka“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet osigurava prijenos uživo pod nazivom "Anatomija otoka - Budućnost sela i autohtonih poljoprivrednih kultura na otocima". Simpozij se održava u gradu Visu na otoku Visu od 17. - 20. rujna 2014. godine te će na njemu sudjelovati eminentni stručnjaci raznih područja.

16.09.2014. 13:36
Postanite e-učitelj na novoj CARNetovoj radionici
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu Inspiring Science Education projekta organizira novu radionicu namijenjenu učiteljima i nastavnicima koji žele osuvremeniti svoju nastavu koriĹĄtenjem tehnologije i postojećih besplatnih servisa i alata dostupnih na Internetu.

15.09.2014. 14:41
Obnovljena osnovna škola u Gunji otvorila vrata Učionice budućnosti
Projektu Učionica budućnosti u Hrvatskoj se, nakon Osnovne ĹĄkole KameĹĄnica u Otoku, IX. gimnazije u Zagrebu, Gimnazija Frana Galovića iz Koprivnice i II. osnovne ĹĄkole u Bjelovaru, pridružuje Osnovna ĹĄkola Antuna i Stjepana Radića u Gunji.