> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
31.10.2014. 10:14
Otvorena Učionica budućnosti u Osnovnoj školi Nikole Tesle u Mirkovcima
Dana 30. listopada 2014. godine u Osnovnoj školi Nikole Tesle u Mirkovcima otvorena je treća po redu Učionica budućnosti, koju su CARNet i Microsoft nakon Opatije i Zagreba zajedno otvorili uz podršku Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa. CARNet i Microsoft s partnerima, tvrtkama ASBIS i 3PRO, te nastavljaju s uvođenjem tablet računala u hrvatske osnovne i srednje škole s ciljem povećanja inovativnosti u nastavi, osiguranja bolje komunikacije između učitelja i učenika te podizanja učinkovitosti procesa učenja.

23.10.2014. 14:32
Uz CARNetovu podršku održan web-kolaboracijski sat iz fizike na relaciji Osijek - Zagreb
U četvrtak, 2. listopada 2014. godine, u Osnovnoj školi Vijenac u Osijeku i Osnovnoj školi Horvati Zagreb, održan je web-kolaboracijski sat iz fizike u sklopu pilot projekta Popularizacija znanosti vertikalnom korelacijom sadržaja primjenom videokonferencija u nastavi fizike te u sklopu Inspiring Science Education projekta.

21.10.2014. 11:18
Arnesov besplatni masovni online tečaj (MOOC) o sigurnom korištenju Interneta i suvremenih tehnologija
Slovenska akademska istraživačka mreža - Arnes organizira besplatni online tečaj namijenjen svima koji žele naučiti više o sigurnom korištenju Interneta i suvremenih informacijskih tehnologija.