> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
22.12.2014. 09:30
Radno vrijeme CARNetovog helpdeska tijekom božićnih i novogodišnjih blagdana
Tijekom božićnih i novogodišnjih blagdana CARNetov helpdesk radit će prema posebnom rasporedu.

20.12.2014. 12:34
Produljuje se rok za prijavu na ODS natjecanje za nastavnike osnovnih i srednjih škola
Obavještavamo sve nastavnike kako se rok za prijavu i objavu materijala za ODS natjecanje produljuje te je novi krajnji rok 15. siječnja 2015. Pozivamo sve hrvatske nastavnike da sudjeluju u ovom CARNetovom natjecanju, jer najbolji će osvojiti atraktivnu i vrijednu nagradu – sudjelovanje u ljetnoj školi u Grčkoj!

19.12.2014. 14:31
Besplatan Office s 1 TB prostora za pohranu svim učenicima, učiteljima i nastavnicima osnovnih i srednjih škola!
Dana 19. prosinca 2014. godine u Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta objavljena je usluga besplatnog korištenja i instalacije alata Office 365 za sve učenike, učitelje i nastavnike hrvatskih osnovnih i srednjih škola. Rezultat je to suradnje Ministarstva s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNet i tvrtkom Microsoft Hrvatska.