> Kontakti
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
20.08.2014. 09:39
Dva CARNetova rada u novom zborniku TERENE
U Dublinu je od 19. do 22. svibnja 2014. godine održana međunarodna konferencija koju organizira TERENA - Trans-European Research and Education Networking Association na kojoj je sudjelovalo viĹĄe od 650 sudionika. Među njima bila su i tri predstavnika CARNeta koji su prezentacijama, radovima i posterima aktivno sudjelovali u njenom radu.

04.08.2014. 10:45
Prijenos uživo Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet dana 5. kolovoza 2014. godine organizira prijenos uživo iz Knina proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 19. obljetnice VRO “Oluja”.

18.07.2014. 16:14
Novi ljetni dvobroj PC Chipa dostupan u e-Knjižnici
Novi ljetni dvobroj magazina PC Chip dostupan je u CARNetovoj e-Knjižnici . U novom broju tako možete pronaći nekoliko osvježavajućih ljetnih tema. Između ostalog pročitajte koji su najbolji 8-inčni tableti i ĹĄto je novo u svijetu popularne foto-video opreme. Također pogledajte i detaljan pregled Ultra HD tehnologije kao i test najnovijeg Samsungovog 4k televizora.