> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
22.05.2015. 15:24
Najava radionice "Interaktivni uvod u znanstvenu metodu"
Najavljujemo radionicu za nastavnike pod nazivom "Interaktivni uvod u znanstvenu metodu", koja će se održati 2. lipnja 2015. godine od 11 do 15 sati u CARNetu na adresi Josipa Marohnića 5, Zagreb.

20.05.2015. 14:33
CARNet podržao mrežnu suradnju između osam škola u Osječko-baranjskoj županiji
Ulaskom u pilot fazu CARNetovog projekta e-Škole, Osnovna škola Vijenac Osijek i Osnovna škola Franje Krežme Osijek već su sada započele s pripremama za implementaciju ovog nacionalnog projekta kojemu su, među ostalim, ciljevi informatizacija poslovnih i nastavnih procesa te primjena IKT-a u obrazovanju.

19.05.2015. 13:49
Otvorene prijave na AMORES natjecanje digitalnih radova
Pozivamo sve zainteresirane učenike osnovnih i srednjih škola da uz mentorstvo učitelja ili nastavnika prijave svoje e-artefakte u obliku video zapisa ili digitalnog stripa na međunarodno natjecanje u sklopu projekta AMORES. Prijavljeni e-artefakt treba prikazivati nacionalno književno djelo za djecu.