> Kontakti
e-Dnevnik za učenike
Vremenik pisanih provjera
Sudjelujete li na natjecanjima koja se organiziraju u školi?

Kriteriji ocjenjivanja
Sigurniji internet

CARNet novosti
22.01.2015. 10:56
ISE webinar profesora fizike Ivice Puljka: "Od čega se sastoji svemir?"
Od čega se sastoji svemir, pitanje je na koje ćemo odgovor pokušati dobiti putem webinara koji se organizira u sklopu Inspiring Science Education projekta. Webinar će, 30. siječnja 2015. godine u 14 sati, održati prof. dr. sc. Ivica Puljak, redoviti profesor fizike na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu (FESB). Predviđeno trajanje webinara je 45 minuta.

21.01.2015. 16:19
Gotovo 700 škola iskazalo interes da postanu e-Škole
U utorak u ponoć, 20 siječnja 2015. godine, istekao je rok do kojeg su se sve osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj mogle javiti na Javni poziv za iskazivanje interesa za sudjelovanje u pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“. Predmet i cilj poziva je odabir 140 škola koje će se u razdoblju između 2015.-2017. godine uključiti u sve projektne aktivnosti pilot projekta e-Škole. U roku je to učinilo gotovo 700 škola.

20.01.2015. 13:49
Kreću webinari za učitelje za primjenu IKT-a u svakodnevnoj nastavi
U sklopu projekta “Razvoj elemenata kvalifikacija, programa i kurikula u dijelu računalne kompetencije u osnovnoškolskom obrazovanju – ICT Curricula”, koji se financira kroz sredstva iz Europske unije, u razdoblju od 13. siječnja do 4. veljače 2015. godine održat će se 30 webinara na kojima će se osnovnoškolske učitelje informirati o rezultatima samog projekta.